Instalater pokladne

Je možné predať pokladňu? Možné, ale ak to bude zrušené a zvyčajne prostredníctvom servisnej spoločnosti výrobcu, pretože majú záujem o kúpu použitých registračných pokladníc, populárne a použité fiškálne pokladnice nájdete v autorizovaných témach daného výrobcu. Môžeme ešte dať registračnú pokladňu na zošrotovanie. Ak sú však mechanizmy z registračnej pokladnice vo veľmi zaujímavom stave, je silné predať ju vlastnej spoločnosti.

Predpisy o spozorovaných poukážkach v skutočnosti neobsahujú jednoznačné predpisy, ktoré konali konania daňovníka s finančnými registračnými pokladnicami v prípade ukončenia jeho podnikateľskej činnosti. Žiadny zo správnych predpisov nezakazuje daňovníkovi predávať použitú pokladnicu, aká je jej kvalita. Rovnaká pozícia je určená na individuálnu interpretáciu z 23. augusta 2012, číslo ITPP1 / 443-662 / 12 / KM, v ktorom riaditeľ Finančnej komory v Bydgoszcz uviedol, že po stiahnutí registračných pokladníc z cieľa a všetkých definovaných formalít ustanovenia zákona, vyhláška pokladnicami je uložená v záležitostiach daňovníka. To nevedie k žiadnym prekážkam, ktoré by bránili tomu, aby sa fiškálne pokladnice v diskutovanej situácii skutočne zničili alebo predali inej osobe. Ale v podnikaní to ukazuje, že nikto mimo výrobcu nemá záujem o kúpu použitej pokladne. To isté je spôsobené tým, že vnímaný trezor je zariadenie so špecifickým účelom a jeho štruktúra, fungovanie, ako aj spôsob jeho aplikácie daňovníkom sú veľmi presne zaznamenané v predpisoch, ktoré družstvá úverových združení hovoria. Podľa týchto predpisov môže byť predaj registračných pokladníc zaujímavý len autorizovaným domácim výrobcom a subjektom, ktoré pracujú v rámci akvizície v rámci Spoločenstva alebo dovozu registračných pokladníc, ako potvrdil predseda Centrálneho úradu opatrení, že počítadlá, ktoré ponúkajú, vykonávajú funkcie opísané v čl. 111 ods. 6a a kritériá, ako aj podmienky, ktoré musia zaplatiť. Preto ak daňovník chce predať pokladňu inej spoločnosti, bolo by užitočné toto rozhodnutie prediskutovať s príslušnou službou registračnej pokladnice, ktorá posúdi, či pokladnica spĺňa požiadavky zákona o DPH a či inštaluje nový fiškálny modul.